Catering dla firm.
Taki jaki potrzebujesz, a nawet lepiej.

Pozwalamy skupić się na najważniejszym - integracji zespołu, przyjemnej chwili odpoczynku od spraw biznesowych.

PRZEPIS NA DOBRĄ IMPREZĘ FIRMOWĄ

Jeden catering,
wiele możliwości.

Niezależnie od rozmiaru spotkania zawsze
dopracowujemy każdy szczegół.

smaczne
dania
urokliwa
dekoracja
wyszukana
zastawa
nowy
sprzęt

W dniach 23-24 marca 2019 roku firma "Wszystko ze smakiem" współpracowała z agencją eletive sp. z o.o. przy organizacji III Ogólnopolskiej Konferencji PAD "Psychika a Dietetyka" dla kilkusetosobowej grupy uczestników. Zakres współpracy obejmował obsługę cateringową imprezy. W trakcie przygotowywania wydarzenia przedstawiciele firmy wykazali się dużym doświadczeniem i kreatywnością. Spotkaliśmy się z dużym profesjonalizmem, zaś wszelkie wątpliwości nasze wątpliwości były bardzo szybko rozwiewane.

eletive sp. z o.o.

Izba Rzemieślnicza w Łodzi wielokrotnie miała przyjemność korzystania z usług firmy "Wszystko ze smakiem" S.C z siedzibą przy ul. Rzgowskiej 281/289 w Łodzi. Współpraca polegała m. in. na przygotowaniu cateringu na imprezach firmowych, w tym spotkania wigilijnego. Każde przedsięwzięcie spełniało nasze oczekiwania pod wieloma względami. Bardzo dobry kontakt z firmą, pozwolił na dostosowanie się do wszelkich naszych uwag i sugestii. Z całą odpowiedzialnością polecamy.

Izba Rzemieślnicza w Łodzi

Firma "Wszystko ze smakiem" S.C miesząca się w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 281/289, reprezentowana przez Wiktora Jeziorskiego, pracowała przy organizacji imprezy jubileuszowej dla 350 gości dla bonprix Sp z o.o. w dn. 25.11.2016 roku. Firma "Wszystko ze smakiem" jest rzetelna, zorganizowana, punktualna. Swoje obowiązki wykonuje z należytą starannością. Odznacza się bezproblemową reakcją na wszelkie zmiany wynikające z czynników zewnętrznych. "Wszystko ze smakiem" jest godną polecenia i odpowiedzialną firmą.

bonprix Sp. z o.o.

Katedra Informatyki pragnie serdecznie podziękować firmie "Wszystko ze smakiem" za przygotowanie i obsługę cateringową dwudniowej konferencji "IwZ/CMEE 2018" zorganizowanej na Wydziale Zarządzania UŁ pod koniec listopada 2018 roku. Firma podjęła się trudnego zadania obsługi około 90 uczestników konferencji w postaci lunchów i przerw kawowych w bardzo krótkim czasie, co było wynikiem rezygnacji przez uprzedniego wykonawcę na kilka dni przed planowaną datą wydarzenia.

Katedra Informatyki wz UŁ

Niniejszym zaświadczam, że firma "Wszystko ze smakiem" S.C. począwszy od roku 2014 nieprzerwanie świadczy usługi cateringowe na rzecz firmy Budimex. Usługi świadczone przez "Wszystko ze smakiem" realizowane są z należytą starannością, w wyznaczonym terminie i zgodnie z wymowami postanowionymi przez zamawiającego.

BUDIMEX SA

Bałucki Ośrodek Kultury już od 8 lat stale współpracuje z firmą "Wszystko ze smakiem" z siedzibą w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 281/289. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, iż "Wszystko ze smakiem" wykazuje się dużym profesjonalizmem w podejściu do postawionych jej obowiązków i wymagań. Prezentuje również wysoki poziom serwisu zarówno pod względem jakości i różnorodności potraw jak również obsługi. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy "Wszystko ze smakiem" jako profesjonalnego, wiarygodnego i gwarantującego wysoki poziom świadczonych usługi Partnera.

Bałucki Ośrodek Kultury

Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi, ul. Krzemienicka 2a informuje, że firma "Wszystko ze smakiem" Łódź, ul. Rzgowska 281/289 wielokrotnie przygotowywała przyjęcia okolicznościowe i dostarczała posiłki na organizowane imprezy, przeglądy i spotkania. W dniach 8-11.06.2014 roku obsługiwała 300 uczestników Międzynarodowego Biennale "Terapia i Teatr" XI Spotkanie Teatralne. Przyszłym współpracownikom pragniemy polecić firmę "Wszystko ze smakiem".

Poleski Ośrodek Sztuki

W razie głodu informacyjnego...

Zobacz więcej!

Spotkania biznesowe

01

Przerwy kawowe

02

Lunch

03