najczęściej zadawane pytania

FAQ

Smaczne odpowiedzi na różne tematy.

Oczywiście chętnie podejmiemy współprace przy organizacji przyjęć okolicznościowych zarówno w domu u klienta jak i w miejscu wskazanym np. wynajętej sali.
Zapewniamy pełną obsługę kelnerską.
Oferujemy wypożyczenie zastawy stołowej, bielizny stołowej, także stołów i krzeseł z pokrowcami.
Dania gorące dostarczamy w termosach.
Menu ustalamy indywidualnie z klientem spełniające oczekiwania, korzystając z naszego doświadczenia służymy także  doradztwem w komponowaniu menu.
Dowozimy obiady do firm cyklicznie, nie prowadzimy dostaw "na telefon" pojedynczych obiadów, w przypadku większych zamówień np. 5-10 do ustalenia.
Im wcześniej złożone zamówienie, tym większa gwarancja, że termin będzie dostępny. W przypadku małych cateringów możliwa jest realizacja nawet z jednodniowym zamówieniem, większe realizacje wymagają przygotowania, a w przypadku obleganych terminów np. komunijnych przyjmujemy teraz zamówienia na 2020 rok.
Zazwyczaj catering wyceniamy bez kosztów transportu, dając klientom wybór w przypadku osób prywatnych oczywiście, dla firm transport w cenie usługi.
Na życzenie klienta oczywiście aranżujemy stoły zarówno szwedzkie jak i zasiadane.
Dla nowych klientów umożliwiamy płatność gotówką, kartą lub przedpłatę, stali klienci otrzymują również możliwość płatności przelewem.
Firma organizuje imprezy plenerowe np. grille, śluby, wesela, spotkania firmowe. Współpracujemy z profesjonalną firmą oferującą namioty z wyposażeniem.
Cena usługi jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb, a także zasobności klienta. Oczywiście można negocjować cenę.
Na życzenie klienta usługa cateringowa przeprowadzana jest kompleksowo - przyjeżdżamy do klienta z gotowymi daniami, nakrywamy stoły i dekorujemy, wydajemy posiłki, obsługujemy gości z uśmiechem, sprzątamy brudne naczynia, przywozimy do bazy i czekamy na płatność :)
Dania zamówione na imprezę, a niezjedzone pakujemy klientowi.
Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, zdarzyło nam się przygotowywać catering również dla 1 osoby.
Zapraszamy do składania zapytania ofertowego poprzez odpowiedni formularz.